Druskos ir pipirų malūnėlis Russell Hobbs 28011–56, vario spalvos

Prekės kodas: 2801156

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 1-3 dienos

€3650 su PVM
Radote šią prekę pigiau? Nurodykite kur radote ir pradėkime derėtis
Gamintojas: RUSSELL HOBBS

Vario druskos ir pipirų malimo mašinos

Pagardinkite patiekalus stilingai vario druskos ir pipirų malimo mašinomis. Šie šlifuokliai suteikia modernų stilių jūsų virtuvėje naudojant „On-Trend“ varį, taip pat patogumą dėl „Easy One-Hand Operation“. Nesvarbu, ar pagardinate boloną, ar į salotas dedate krekingo juodųjų pipirų, naudokite „Pilnai reguliuojamą trintuvą“, kad pagardintumėte mėgstamus patiekalus, pasirinkdami „Geros iki stambios“ šlifavimo parinktis.

Funkcijos

Vario nerūdijančio plieno apdaila
Atneškite šiuolaikinį stilių į savo virtuvę naudodami vario druskos ir pipirų malimo mašinas. Madingoje vario nerūdijančio plieno apdailoje jie ant jūsų prekystalio pateiks stiliaus stilių ir niekada nenorėsite jų atidėti.

Įmontuota šviesa tiksliems prieskoniams

Vario druskos ir pipirų malimo mašinos buvo sukonstruotos su įmontuota šviesa pagrindo viduje, kuri apšvies naudojimo metu, kad būtų galima tiksliai pagardinti. Puikiai tinka pamatyti, kiek druskos ar pipirų dedate į savo patiekalus!

Lengvas valdymas viena ranka

Pagardinkite kiekvieną pagamintą valgį lengvai, naudodamiesi vario druskos ir pipirų malimo mašinomis. Paprastu mygtuko paspaudimu malūnėliai automatiškai susmulkina ir paskirsto jūsų prieskonius ant indų.

Savybės:

  • Vario nerūdijančio plieno druskos ir pipirų malimo mašinos
  • Įmontuota šviesa tiksliems prieskoniams (kai naudojama)
  • Lengvas valdymas viena ranka
  • Keraminė šlifavimo sistema su reguliuojamomis šiurkščiavilnių ir smulkių dydžių parinktimis
  • Pagrindo dangteliai, skirti papildomam šviežumui ir išsiliejimų mažinimui
  • Valdoma 4 AA baterijomis (nepridedama)

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Russell Hobbs - tai modernūs elektros prietaisai, nepakartojamo dizaino ir rafinuotų detalių derinys. Prekinis ženklas „Russell Hobbs“ kilęs iš britų išradėjų Bill Russell ir Peter Hobbs, kai 1952 m. jie pagamino pirmą kavinuką su šilumos palaikymo funkcija. Šiandien Russell Hobbs tapo ne tik pasaulinės rinkos lyderiu tarp automatinių virdulių gamintojų, bet ir daugiau nei 60 metų nuosekliai plėtė įvairių virtuvės elektros prietaisų asortimentą.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti